Paslaugos - Digital Audio

Paslaugos - Digital Audio

Akustinis projektavimas

Kalbėdami apie patalpų komfortą dažniausiai jį suprantame kaip vizualinius sprendimus – formas, spalvas, erdves, apšvietimą, o taip pat klimatinius pojūčius – šilta, šalta, malonu kvėpuoti. Tačiau ne mažiau svarbi yra ir akustinė aplinka – ką girdime, kaip garsas sklinda patalpose, ar nevargina, ar galime susikalbėti, ar kokybiška ir tinkamai parinkta bei instaliuota garso sistema, ar vaizdas dera su garsu. Projektuojant patalpas neretai akustikai skiriamas dėmesys yra ženkliai mažesnis ir pirmiausia suprojektuojamos patalpos, o tik vėliau grįžtama prie klausimo – kokios bus šių patalpų akustinės savybės arba kaip pagerinti akustines sąlygas jose? Laikantis tokios praktikos dažnai nukenčia ir vizualiniai sprendimai, o kompromisas tarp formos ir funkcijos pasiekiamas sunkiau. Jei projektuojant patalpas jau nuo pat pradžių būtų atsižvelgiama į esminius akustikos principus, daugelio problemų būtų galima išvengti arba bent jau minimizuoti jų įtaką projekte. Naudodami inovatyvius matavimo instrumentus ir kompiuterinio simuliavimo priemones rengiame patalpų akustikos projektus, jau esančiose patalpose atliekame akustinių savybių matavimus. Matavimams naudojame aukščiausios kokybės šveicarų gamybos įrangą NTI. Konsultuojame parenkant akustines ir garso izoliacines medžiagas, jas tiekiame. Galime sukurti ir pagaminti specialiai kliento sąlygoms pritaikytus akustinius sprendimus. Bendradarbiaujame su architektais ir interjero dizaineriais kuriant akustinę aplinką namuose, verslo, meno ir viešose erdvėse. Nuo fundamentalių dalykų – patalpos simetrijos, aukščio, pločio, ilgio santykių iki sudėtingų garso izoliacinių sprendimų ir konstrukcijų.

Papildoma informacija:

  • Atitikimas STR 2.01.07:2003 reikalavimams
  • Atitikimas IEC 61672, IEC 60651, IEC 60804, IEC 61260
  • Projektavimui naudojama EASE 4.2
Paslaugos - Digital Audio

Kino salių, peržiūros, simuliacijos ir media kambarių įrengimas

Projektuojame ir įrengiame kino sales atitinkančias CEDIA, THX, ISF standartus – nuo garso izoliacijos ir akustinio projekto iki įrangos, baldų bei valdymo sprendimo. Galime sukurti ir įdiegti sprendimus apimančius iki 128 kanalų erdvinio garso, 4K, 8K bei 3D pasyvias bei aktyvias vaizdo technologijas. Kuriame garso ir vaizdo sprendimus biurų poilsio zonoms, žaidimų kambariams, įvairiai simuliacinei ar modeliavimo veiklai. Taip pat, galime suprojektuoti ir įrengti patogius ir itin kokybiškus peržiūros (screening) kambarius kino studijoms, video reklamos agentūroms, komunikacijos ir viešųjų ryšių agentūroms, kitoms kūrybos įmonėms.
Mūsų tikslas – kuo anksčiau suteikti klientui konsultacijas akustikos, garso ir vaizdo sprendimų klausimais bei dalyvauti projektavimo procese nuo pradžios. Siekiame geriausio vaizdo ir garso rezultato klientų erdvėse, betarpiškai bendraudami su architektais ir interjero dizaineriais.

Paslaugos - Digital Audio

Įrašų studijų įrengimas

Pirmąją garso įrašų studiją mūsų specialistai sukomplektavo ir įrengė dar 1994 metais. Nuo to laiko dalyvaujame įvairiuose profesionalios garso industrijos projektuose bei teikiame konsultacijas šioje srityje.
Klientui pageidaujant galime suprojektuoti ir įgyvendinti garso įrašų studijos projektą nuo akustinio ir garso izoliacijos projekto iki medžiagų ir įrangos parinkimo ir tiekimo, akustinių matavimų ir galutinio sistemos suderinimo.
Siūlome sprendimus garso įrašymo bei post-produkcijos studijoms. Integruojame vaizdo sistemas garso įrašymo studijose skirtose montažui, dubliavimui, titravimui.
Diegiame itin modernius daugiakanalius erdvinio garso sprendimus, kurie gali formuoti skirtingas akustines aplinkas jūsų patalpose.
Kuriame ir diegiame sprendimus nuotoliniam garso ir vaizdo perdavimui ir įrašymui iš koncertų salių ar renginių bei kitus panašaus pobūdžio sprendimus profesionaliai garso industrijai.
Diegiame itin kokybiškus 4K, 8K, 3D vaizdo projekcijos sprendimus, skirtus vaizdo medžiagos peržiūroms (screening) ir kitoms su vaizdo produkcija susijusioms studijoms.

Paslaugos - Digital Audio

Valdymo integracijos sprendimai

Garso ir vaizdo įrangos valdymą integruojame į „protingo namo“ valdymo sistemas.
Klientams galime pasiūlyti ir valdymo sprendimus kai visų įrenginių valdymas apjungiamas į vieną valdymo pultą ar sienines valdymo paneles, mygtukus. Pagal klientų pageidavimus galime sukurti individualias vartotojų sąsajas garso ir vaizdo sistemų valdymui iš išmaniųjų įrenginių.
Daugiazonėse sistemose – viešbučiuose, konferencijų salėse, baruose, biuruose, kūrybos erdvėse –  integruojame sprendimus kai kiekvienoje zonoje galimas tos zonos valdymas iš vienos sienos panelės arba naudojant išmanųjį įrenginį valdomos visos zonos.
Mūsų specialistai turi KNX pastatų valdymo platformos sertifikatus.
Paprastesniems valdymo integracijos sprendimams naudojame RTI gamintojo įrangą.
Kompleksiniams valdymo sprendimams kurti naudojame iRidium programinės įrangos platformą.

Paslaugos - Digital Audio

Konsultacijos

Teikiame platų konsultacijų spektrą kuris apima šias sritis:

• profesionalių garso ir vaizdo komponentų parinkimas
• daugiazonės garso ir vaizdo sistemos
• valdymo integracijos sprendimo parinkimas
• akustinių ir garso izoliacinių medžiagų parinkimas
• patalpų akustika
• parengtų patalpų projektų akustinė analizė
• akustiniai matavimai
• vaizdo projekcijos
• garso ir vaizdo studijų įrengimas
• konferencijų salių įrengimas
• simuliacijoms skirtos vaizdo ir garso sistemos
• dokumentų ir specifikacijų rengimas garso, vaizdo bei akustikos sprendimų įsigijimui ar pasirinkimui konkursuose