Vilnius International School – atriumo akustikos sprendimas ir įgarsinimo sistema

Komfortiška akustinė aplinka bei seno ir naujo darna – toks tikslas buvo iškeltas projektuojant Vilnius International School mokyklos atriumą, daugiafunkcinę erdvę, skirtą mokyklos renginiams ir susirinkimams.

Atlikus akustinius matavimus bei parengus akustinį projektą atriume įrengtos Fantoni akustinės panelės – priemonė, apjungianti puikias akustines savybes, gerą estetiką bei atsparumą dėvėjimuisi ir priešgaisrinius reikalavimus.

Įrengus profesionalią Quest Engineering garso sistemą įveiktas dar vienas iššūkis – nesimetrinės formos atriumo tolygus padengimas garsu.

Atriume taip pat įrengta kokybiška Prolyte scenos konstrukcija.

Pasiektus rezultatus geriausiai iliustruoja mokyklos direktorės Rebecca Juras komentaras:

“Atriumas – centrinė mokyklos patalpa, jos širdis, nes aplink ją išsidėstę visos mokyklos erdvės, joje mėgsta būti bendruomenės nariai.  Čia norėjome pasiekti gerą akustinį komfortą, rasti tinkamą pusiausvyrą tarp akustiškai sudėtingų konstrukcijų (metalas, stiklas, betonas), ir komfortiško garso mokyklos renginiams, užsiėmimams ar tiesiog laisvalaikiui.  Atriume įrengus Fantoni akustinių plokščių apdailą, su Digital Audio konsultacijų pagalba, tikslą pasiekėme su kaupu – atriumas tapo viena mėgstamiausių vietų mokykloje, mokytojai net pasirenka ten vesti pamokas!  Esame patenkinti garso sistema Quest Engineering, ne tik dėl jos puikaus vertės ir kokybės santykio, bet ir dėl, to, kad sistema buvo ne tik parduota, bet ir tinkamai sukomutuota taip, kad bet kuris vartotojas galėtų lengvai ja naudotis.  Vertiname Digital Audio komandos profesionalumą, atvirą ir nuoširdų bendravimą, bei geranorišką pagalbą sprendžiant ne tik atriumo, bet ir kitų probleminių erdvių akustikos iššūkius.”

Įranga

Quest Engineering QM3 x 2
Quest Engineering HPI 111 x 4
Quest Engineering HPI 212S x 2
Quest QA3004 x 2
Behringer X32
Shure SLX24E/B58-L4
Yamaha MusicCast WXAD
Van Damme Tour Grade
Prolyte
Fantoni
DI-Box dbx Di1

Fotografijos: Titas Kazlauskis