Atlikome širdies persodinimo operaciją!

Pradėję nuo paruošiamųjų darbų, visai garso sistemai atlikę techninę profilaktiką, naujais kondensatoriais atgaivinę stiprintuvus, patikrinę kolonėlių garsiakalbius, ėmėmės svarbiausios dalies – širdies persodinimo senai, daugiau nei prieš 10 metų įdiegtai garso sistemai.
Ja tapo 𝗟𝘆𝗻𝗴𝗱𝗼𝗿𝗳 𝗠𝗣-𝟲𝟬 daugiakanalis audio/video procesorius, palaikantis visus naujausius garso formatus, 4k vaizdo komutaciją, turintis RoomPerfect patalpos akustinių korekcijų algoritmą, kuris ‘atgaivina’ garsą patalpoje.
Operacija pavyko, rezultatas viršijo lūkesčius, naujam gyvenimui prikelta sistema dar ilgai džiugins klientą.

Auralic Altair G1


Į studiją atvyko Auralic Altair G1 tinklo grotuvas su keitikliu (DAC). Ieškodami labiausiai ausį glostančio derinio suporavome jį su SA legend 40 silverback kolonėlėmis ir… Patyrėme akimirką, kai jau atrodo, kad geriau būti negali. A match made in heaven!

Kartu mes galime daugiau!


Pristatome Artcoustic garso sistemą Instyle JG baldų salone!
Neabejojame šio projekto verte, tai puiki galimybė projektuojant interjerą tinkamu laiku suderinti garso bei vaizdo sprendimus su interjero koncepcija. Tai užtikrins gerus sprendimus ir sutaupys brangų klientų laiką. Jei projektuojate namus ir esate neabejingi geram garsui, pasinaudokite proga pamatyti garso ir interjero sinergiją „gyvai“!

Apie Instyle JG

Savo veiklą pradėjęs 2006-aisiais metais Instyle JG salonas per laiką atsirinko geriausius ir stipriausius baldų, šviestuvų ir interjero aksesuarų gamintojus. Atstovaujamų produktų kokybė ir ilgaamžiškumas, kliento individualumas čia itin vertinami.

www.instylejg.lt

 

Apie Artcoustic

Garsas gali pakeisti mūsų emocijas, Artcoustic garso kolonėlės keičia mūsų klausymo pojūčius. Be jokių išlygų garso kokybei ir dizainui, Artcoustic kiekvieną erdvę papildys aukštos kokybės garsu.

Artcoustic garso kolonėlės atrodo taip pat gerai, kaip ir skamba. Dizainas, įkvėptas skandinaviškų tradicijų ir kokybė, kiekvieną kolonėlę surenkant rankomis iš aukščiausios klasės komponentų.

www.artcoustic.com

 

Apie Digital Audio

Garso ir vaizdo kultūra bei dermė su kitomis patalpų funkcijomis – tai, ko siekiame kiekviename savo projekte. Autentiškas muzikos ir vaizdo perteikimas, tiesioginis kontaktas su autoriaus idėja ir kūriniu.

Kuriame ir diegiame sprendimus namams, verslui ir kūrybai. Nuo įprastos stereo sistemos iki išrankaus melomano poreikių, nuo namų kino salės iki garso įrašų studijos. Projektuojame ir instaliuojame garso bei vaizdo sistemas Horeca sektoriui, prekybos objektams, viešbučiams, konferencijų salėms, biurams.

„Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, kuris sujungia savo sričių specialistų žinias bei patirtį. Pasitelkiame naujausias audio/video technologijas, šiuolaikinius dizaino sprendimus ir kokybiškus komponentus tam, kad sukurtume geriausias erdves kiekvienam.“

www.digitalaudio.lt

Artcoustic Installation of the Month | Gegužė 2021


Gegužės mėnesio Artcoustic instaliacijoje namų kino įranga turėjo tapti chameleonu – prisitaikyti erdvėje tada, kai ji naudojama kaip šeimos svetainė, bet išsiskleisti visu Dolby Atmos gražumu tada, kai reikia namų kino salės.

Daugiau apie instaliaciją skaitykite čia

Artcoustic Installation of the Month | Balandis 2021


Klientas – tikras kino filmų entuziastas, savo namų biuro erdvę pageidavo paversti namų kino sale, kurioje galėtų mėgautis savo įstabia filmų kolekcija. Erdvė, skirta pabėgimui po darbų, turėjo ne tik džiuginti garso bei vaizdo kokybe, bet ir naudojimosi paprastumu. Projektuojant šią namų kino salę teko susidurti su įvairiais iššūkiais: dideli langai, radiatoriai, gyvenamieji butai kituose aukštuose.

Artcoustic buvo pirmasis pasirinkimas komplektuojant 7.2.4 Dolby Atmos kino salę. Kolonėlių jautrumas ir dinamiškumas suteikia skambesiui raiškos ir unikalią klausymosi patirtį.

Artcoustic Spitfire 16-8, 4-2 kolonėlės ir Control 3 žemų dažnių kolonėlės subtiliai paslėptos už akustiškai pralaidaus “Screen Research” projekcijos ekrano.

Didelis dėmesys skirtas patalpos dizainui ir garso izoliaciniams sprendimams leido pasiekti geriausią rezultatą ir garso sistemos galimybes išpildyti su kaupu. Kadangi virš patalpos įsikūrę kiti gyventojai, tinkama garso izoliacija buvo vienas pirmųjų prioritetų. Akustiniai elementai paslėpti už specialiai pagamintų sieninių panelių, o šviesas, šildymą, oro kondicionavimą ir ventiliaciją galima valdyti nuotoliniu būdu.

Projektuojant ir instaliuojant tokią namų kino salę, kiekvienas sprendimas nulemia kitus techninius žingsnius: kaip pozicionuojamos kėdės, koks turi būti ekrano dydis, projekcijos ryškumas, kaip garsiakalbiai lokalizuoti patalpoje, – tai tik keletas aspektų, darančių reikšmingą įtaką maloniai namų kino salės patirčiai.

Daugiau apie instaliaciją skaitykite čia

2020 metų projektas


Išsirinkome 2020 metų projektą, kuriuo tapo Vilnius International School! Tai – unikalus projektas, kur daugiafunkcinė puikios estetikos atriumo erdvė tolygiai padengta garsu.