3 zonų garso sistema

Sistema skirta trims patalpoms/kambariams įgarsinti. Valdoma iš išmaniųjų įrenginių arba distancinio valdymo pulto kiekvienoje patalpoje. Vienoje patalpoje numatytos kompaktiškos kolonėlės su aktyvia žemo dažnio kolonėle. Kitose dviejose patalpose numatytos kolonėlės montuojamos lubose. Prie šios sistemos galima prijungti TV garsą ar kitus išorinius garso šaltinius, atkurti muzika iš USB laikmenų, taip pat groti Spotify, Deezer, Tidal. Laidai šiai sistemai komplektuojami priklausomai nuo patalpų konfigūracijos.

9

komponentai

4125 €

4 zonų aukštos kokybės garso sistema

Sistema skirta keturioms patalpoms/kambariams įgarsinti. Valdoma iš išmaniųjų įrenginių, taip pat valdymas gali būti integruotas ir į „protingo namo“ KNX sistemą. Tokiu atveju sistemą galima įjungti ir valdyti iš sieninių jungiklių kiekvienoje patalpoje. Visose keturiose patalpose numatytos aukštos kokybės lubose montuojamos garso kolonėlės. Priklausomai nuo patalpų konfigūracijos garso kolonėlių komplektą galima keisti, parenkant kitokias kolonėles. Prie šios sistemos galima prijungti garsą iš TV ar kitų išorinių šaltinių, atkurti muziką iš USB laikmenų, taip pat groti Spotify, Deezer, Tidal. Laidai šiai sistemai komplektuojami priklausomai nuo patalpų konfigūracijos.

10

komponentų

12242 €

4 zonų aukštos kokybės garso sistema

Sistema skirta keturioms patalpoms/kambariams įgarsinti. Valdoma iš išmaniųjų įrenginių, taip pat valdymas gali būti integruotas su valdymo balsu sistema Alexa. Visose keturiose patalpose numatytos aukštos kokybės lubose montuojamos garso kolonėlės. Priklausomai nuo patalpų konfigūracijos garso kolonėlių komplektą galima keisti, parenkant kitokias kolonėles. Prie šios sistemos galima prijungti garsą iš TV ar kitų išorinių šaltinių, atkurti muziką iš USB laikmenų, taip pat groti Spotify, Deezer, Tidal. Sistemoje parinkti aukštos kokybės stiprintuvai ir keitikliai. Laidai šiai sistemai komplektuojami priklausomai nuo patalpų konfigūracijos.

17

komponentų

10247 €

8 zonų aukštos kokybės garso sistema

Sistema skirta aštuonioms patalpoms/kambariams įgarsinti. Valdoma iš išmaniųjų įrenginių, taip pat valdymas gali būti integruotas ir į „protingo namo“ KNX sistemą. Tokiu atveju sistemą galima įjungti ir valdyti iš sieninių jungiklių kiekvienoje patalpoje. Sitemoje komplektuojamos dvi lubose montuojamos stereo kolonėlės skirtos vonioms, dvi poros kolonėlių montuojamų lubose, viena pora kolonėlių montuojama lauke, ir viena pora pastatomų kolonėlių. Prie šios sistemos galima prijungti garsą iš TV ar kitų išorinių šaltinių, atkurti muziką iš USB laikmenų, taip pat groti Spotify, Deezer, Tidal. Laidai šiai sistemai komplektuojami priklausomai nuo patalpų konfigūracijos.

13

komponentų

17776 €