Paslaugos - Digital Audio

Paslaugos - Digital Audio

Akustinis projektavimas

Naudodami inovatyvius matavimo instrumentus ir kompiuterinio simuliavimo priemones, rengiame patalpų akustikos projektus. Konsultuojame parenkant akustines ir garso izoliacines medžiagas, jas tiekiame. Galime sukurti ir pagaminti specialiai kliento sąlygoms pritaikytus akustinius sprendimus. Bendradarbiaujame su architektais ir interjero dizaineriais kuriant jūsų akustinę aplinką.

Paslaugos - Digital Audio

Namų kino projektavimas

Namų kinas – tai ne tik garso ir vaizdo įrangos komplektas, visų pirma tai projektas. Tinkamai suprojektuotą namų kiną dažnai galima integruoti gyvenamąjame kambaryje – svetainėje, bibliotekoje ir pan., tačiau geriausią rezultatą pasieksite specialiai šiam tikslui suprojektuotoje patalpoje – namų kino salėje. Rengiame ir įgyvendiname namų kino salių projektus, kurie apima garso izoliaciją bei patalpos akustiką, vaizdo ir garso įrangą, apšvietimą, specializuotus baldus, integruotą valdymą.

Paslaugos - Digital Audio

Integracijos sprendimai

“Protingi namai” – vis labiau populiarėjanti tendencija patalpų ir jų sistemų valdymui integruoti. Savo kuriamus ir diegiamus garso ir vaizdo sprendimus galime integruoti į “protingo namo” sistemas išlaikant vieningą vartotojo sąsąją. Taip pat galime į mūsų naudojamas valdymo sistemas integruoti apšvietimo, užuolaidų, vaizdo stebėjimo kamerų, domofonų, durų skambučių, energetikos – šildymo, ventiliacijos sistemų valdymą.

Paslaugos - Digital Audio

Daugiazonių sistemų įrengimas

Daugiazonės garso ir vaizdo sistemos – komfortabilios buities ir šiuolaikiškos darbo aplinkos atributas. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti patogiai valdomus, kokybiškus ir atitinkančius estetikos reikalavimus sprendimus. Į vieningą kompleksinį sprendimą galime apjungti visus vaizdo ir garso šaltinius jūsų namuose, biure ar kitose erdvėse, sukurti vartotojo sąsają vieningam sistemos valdymui visose patalpose iš išmaniųjų įrenginių arba sienos jungiklių.

Paslaugos - Digital Audio

Konsultacijos

Konsultuojame garso ir vaizdo įrangos parinkimo ir jos integravimo jūsų aplinkoje klausimais. Jei turite klausimų patalpų garso izoliacijos, triukšmo slopinimo, akustikos temomis, mūsų specialistai apsilankys jūsų objekte, patars, padės projektuoti ir išpildyti jūsų pageidavimus. Klientams rengiame palyginamąsias garso įrangos perklausas, siekiant išrinkti labiausiai tinkantį garso sprendimą.